MANİFESTO

HardRoom Agency & Management , Ekin "Maestro" Odacıoğlu ve Odacıoğlu'nun 7 senelik takım sahipliği/genel menajerlik hayatının(2011-2014 BPI takım sahipliği, 2015-2016 CREW genel menajerliği, 2016-2018 Dark Passage LoL menajerliği) çoğunda yanında olan  yol arkadaşı Yusuf Akın "Hexa" Sert iş birliği ile kurulmuştur.

Ajans'ın fikir doğumu, Türkiye bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda, Avrupa, Kuzey Amerika, Kore ve Çin gibi major region dediğimiz büyük bölgelerin iş modelini kendi ekosistemimize entegre etme gayesiyle, bölgemizin oyuncularına ekosistemde olması gerektiği düzeyde profesyonel ve etik bir çalışma ortamı sağlamak ve oyuncularımızın günlük hayatından başlayarak kariyerlerine ve gelecek kurulumlarına uzanan geniş bir yelpazede destek olan bir yönetim şekli sunmak amacıyla oluşturulmuştur.

Ajans'ın verdiği hizmetler, oyuncunun iş hayatında verdiği her kararı filtrelemek kaydıyla en uygun sonuca ulaşılmasını sağlamak, psikolojik danışmanlık, spor antrenörlüğü ve diyetisyen, image maker ve fashion stylist, espor hukuku desteği ve haklarının oyuncunun çıkarı doğrultusunda korunması ve saklanmasıdır.

Ajans'ın aktif olarak çalıştığı iki aylık kısa süre diliminde, Türkiye espor sahnesindeki bir çok oyuncuya ulaşılmış ve aileye kazandırılmıştır. Bu oyunculardan bazıları, Holyphoenix, Rare, Mean, Korpse, Aligan, Smoke, Splendor, Brolia gibi isimlerdir.

Ajans aynı zamanda Avrupa bölgesi ile faaliyet göstermekte olup, takımların import slotuna talep ettiği rollerdeki oyuncuların saptanma ve görüşme düzenlemelerini gerçekleştirmektedir.

Ajans'ın Kore bölgesindeki en büyük oyuncu ajanslarından biri olan e&Pro ajansı ile süregelen bir partnerliği mevcuttur.

Ajans'ın nihai amacı, Türkiye esporundaki her oyuncunun profesyonel ve hukuki anlamda koruma altına alınması, haklarının saklanması ve işlenmesi, mağdur olma durumlarında yaptırım ve müdahalelerin yürürlüğe sokulmasıdır. Bahsedilen modeli işletirken, takımların da oyuncular arasındaki iletişimde bir köprü görevi görmek ve iki taraf için de optimal bir anlaşma sonucu gözetilerek çalışılmaktadır.

© 2018 HARD ROOM AGENCY & MANAGEMENT